Bratislavský kraj
  Trnavský kraj
  Trenčiansky kraj
  Nitriansky kraj
  Banskobystrický kraj
  Žilinský kraj
  Prešovský kraj
  Košický kraj
 
     STRANY
     ASV
   ANO
   B-RRS
   DS
   DU
   Vpred
   HZD
   KČaS
   KSS
   KĽS
   KDH
   Misia 21
   NOSNP
   NF
   nezávislí
   OKS
   OL
   PSNS
   PS
   RIS
   SF
   SDKÚ
   SNJ
   SNS
   SĽS
   Smer-SD
   SDĽ
   SMK
   SNP
   SOS
   SP
   SPV
   SRS
   SRK
   SZS
   Úsvit
   ZRS
   ZSNS
   ĽB
   ĽS
   ĽS-HZDS
   ĽÚ

  [c] 2005 NWS

  

 

 

 
Doplnené o výsledky volieb

Kandidáti na predsedov VÚC

Kliknite: Výsledky volieb kandidátov na predsedu

  vyberte si Váš kraj

Priezvisko a meno   Charakteristika Strana  Profil 
Klokner Jozef prednosta krajského úradu dopravy  SDKÚ, KDH, DS 
¤ 
Mikuš Tibor poslanec NR SR, predseda Trnavského samosprávneho kraja  ĽS-HZDS, PSNS, ZSNS, ĽB 
¤ 
Schopperthová Alena ekonómka, výtvarníčka  nezávislý 
 
Tomeček Peter bývalý predseda Trnavského samosprávneho kraja  nezávislý 
¤ 
Zmajkovičová Renáta poslankyňa NR SR, Smer-SD  ANO, HZD, SF, Smer-SD 
¤ 



Kandidáti na poslancov VÚC

Kliknite: Výsledky volieb kandidátov na poslancov

  vyberte si Váš okres

Priezvisko a meno   Charakteristika Strana  Profil 
Bacsó László  bakalár politológie  SMK 
 
Baďanský Ján  námestník riaditeľa SÚC   SDKÚ, KDH, DS 
 
Balázsy Ivan  technik  ANO, HZD, SF, Smer-SD 
 
Bohumel Ľuboš  výrobný námestok  ĽS-HZDS, PSNS, ZSNS, ĽB 
 
Brinarovský Vladimír  živnostník  Úsvit 
 
Domsitz Károly  elektro-inžinier  SMK 
 
Dúbrava Marián  elektrotechnik  SDKÚ, KDH, DS 
 
Keszegh Pál  chemický inžinier  SMK 
 
Kmeť Jozef  neštátny lekár, gynekológ   ĽS-HZDS, PSNS, ZSNS, ĽB 
 
Krascsenits Daniel  učiteľ  SDKÚ, KDH, DS 
 
Kulcsár Ľudovít  predseda  nezávislý 
 
Kvarda József  kulturológ-sociológ  SMK 
 
Lázok Attila  osvetový pracovník  SMK 
 
Leporisová Edita  lekárka  ANO, HZD, SF, Smer-SD 
 
Matejčík Rudolf  stavebný inžinier  SDKÚ, KDH, DS 
 
Miklós Dénes  záhradnícky inžinier  SMK 
 
Nový Peter  fotograf  Misia 21 
 
Óváry Ágnes  ekonóm  SMK 
 
Pázmány Péter  ekonóm  SMK 
 
Radics Štefan  starosta obce  ANO, HZD, SF, Smer-SD 
 
Szalay Gabriel  študent VŠ  KSS 
 
Takács Andrej  veterinárny technik  OKS 
 
Trojčák Marián  učiteľ  SDKÚ, KDH, DS 
 
Zátori Alexander  elektrotechnik  ĽS-HZDS, PSNS, ZSNS, ĽB 
 
Štuller Peter  lekár  SDKÚ, KDH, DS 
 
 

  Výsledky volieb   druhé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia

   Trnavský kraj
   * predsedovia

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia

   Nitriansky kraj
   * predsedovia

   Žilinský kraj
   * predsedovia

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia

   Prešovský kraj
   * predsedovia

   Košický kraj
   * predsedovia


  Výsledky volieb   prvé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trnavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Nitriansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Žilinský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Prešovský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Košický kraj
   * predsedovia
   * poslanci