Bratislavský kraj
  Trnavský kraj
  Trenčiansky kraj
  Nitriansky kraj
  Banskobystrický kraj
  Žilinský kraj
  Prešovský kraj
  Košický kraj
 
     STRANY
     ASV
   ANO
   B-RRS
   DS
   DU
   Vpred
   HZD
   KČaS
   KSS
   KĽS
   KDH
   Misia 21
   NOSNP
   NF
   nezávislí
   OKS
   OL
   PSNS
   PS
   RIS
   SF
   SDKÚ
   SNJ
   SNS
   SĽS
   Smer-SD
   SDĽ
   SMK
   SNP
   SOS
   SP
   SPV
   SRS
   SRK
   SZS
   Úsvit
   ZRS
   ZSNS
   ĽB
   ĽS
   ĽS-HZDS
   ĽÚ

  [c] 2005 NWS

  

 

Žilinský kraj

Bytča

Meno a priezvisko Skratka politickej strany alebo nezávislý kandidát Počet platných hlasov
Peter Weber DS, KDH, SDKÚ 948
Štefan Pucko ĽS-HZDS, PSNS, ZSNS 771
     

Čadca

Ján Podmanický ANO, HZD, SNS, SMER 2 664
Jozef Grapa ANO, HZD, SNS, SMER 1 765
Jozef Marec NEKA 1 747
Milan Gura DS, KDH, SDKÚ 1 732
Jozef Kanaba ANO,HZD,SNS,SMER 1 683
Ján Kožák DS, KDH, SDKÚ 1 658
Pavol Faktor DS, KDH, SDKÚ 1 642
Pavol Holeštiak ANO, HZD, SNS, SMER 1 494

Dolný Kubín

Ivan Budiak ANO, HZD, SNS, SMER 1 996
Ján Kapala DS, KDH, SDKÚ 1 493
Peter Šulej DS, KDH, SDKÚ 1 484

Kysucké Nové Mesto

Milan Očko ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 656
Jana Svrčková NEKA 1 523
Ján Pokrivka DS,KDH,SDKÚ 1 251

Liptovský Mikuláš

Alexander Slafkovský DS, KDH, SDKÚ 2 402
Jozef Repaský DS,KDH,SDKÚ 1 936
Ladislav Andreánsky ANO, HZD, SNS, SMER 1 670
Peter Pethö ANO, HZD, SNS, SMER 1 616
Milan Kružliak DS,KDH,SDKÚ 1 438
Ján Kuska DS, KDH, SDKÚ 1 382

Martin

Alexander Lilge ANO,HZD,SNS,SMER 2 674
František Výrostko ĽS-HZDS, PSNS, ZSNS 2 129
Ladislav Bevilaqua DS, KDH, SDKÚ 2 058
Peter Belica DS, KDH, SDKÚ 1 893
Jozef Országh ANO, HZD, SNS, SMER 1 666
Katarína Adamicová OKS 1 600
Viliam Majda DS, KDH, SDKÚ 1 598
Peter Kašuba NEKA 1 582

Námestovo

Ján Škombár DS, KDH, SDKÚ 3 010
Jozef Straka DS, KDH, SDKÚ 2 537
Milan Vrábeľ ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 2 068
František Poleta NEKA 1 956
Jozef Djubek ANO, HZD, SNS, SMER 1 696

Ružomberok

Michal Slašťan DS, KDH, SDKÚ 2 749
Ján Ondrejka DS, KDH, SDKÚ 2 598
Stanislav Bella DS, KDH, SDKÚ 2 451
Jozef Rizman DS, KDH, SDKÚ 2 112
Dušan Lauko ANO, HZD, SNS, SMER 1 927

Turčianske Teplice

Milan Litva ANO, HZD, SNS, SMER 863

Tvrdošín

Ivan Šaško ANO, HZD, SNS, SMER 2 399
Rudolf Piták ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 839
František Adamčák DS, KDH, SDKÚ 1 666

Žilina

Andrej Sočuvka DS, KDH, SDKÚ 6 187
Ján Slota ANO, HZD, SNS, SMER 4 385
Mária Gašicová DS,KDH,SDKÚ 4 248
Ivan Chaban DS, KDH, SDKÚ 4 218
Peter Dobeš DS, KDH, SDKÚ 4 132
Štefan Zelník ANO, HZD, SNS, SMER 3 807
Peter Belinský DS, KDH, SDKÚ 3 803
Pavel Pavlásek DS, KDH, SDKÚ 3 683
Juraj Marko DS,KDH,SDKÚ 3 667
Tibor Mintál DS, KDH, SDKÚ 3 589
Jozef Choluj DS, KDH, SDKÚ 3 417
Ján Sága DS, KDH, SDKÚ 3 216
Ľubomír Bažík NEKA 3 171



  Výsledky volieb   druhé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia

   Trnavský kraj
   * predsedovia

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia

   Nitriansky kraj
   * predsedovia

   Žilinský kraj
   * predsedovia

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia

   Prešovský kraj
   * predsedovia

   Košický kraj
   * predsedovia


  Výsledky volieb   prvé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trnavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Nitriansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Žilinský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Prešovský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Košický kraj
   * predsedovia
   * poslanci