Bratislavský kraj
  Trnavský kraj
  Trenčiansky kraj
  Nitriansky kraj
  Banskobystrický kraj
  Žilinský kraj
  Prešovský kraj
  Košický kraj
 
     STRANY
     ASV
   ANO
   B-RRS
   DS
   DU
   Vpred
   HZD
   KČaS
   KSS
   KĽS
   KDH
   Misia 21
   NOSNP
   NF
   nezávislí
   OKS
   OL
   PSNS
   PS
   RIS
   SF
   SDKÚ
   SNJ
   SNS
   SĽS
   Smer-SD
   SDĽ
   SMK
   SNP
   SOS
   SP
   SPV
   SRS
   SRK
   SZS
   Úsvit
   ZRS
   ZSNS
   ĽB
   ĽS
   ĽS-HZDS
   ĽÚ

  [c] 2005 NWS

  

 

Banskobystrický kraj

Banská Bystrica

Meno a priezvisko Skratka politickej strany alebo nezávislý kandidát Počet platných hlasov
Ladislav Topoľský HZD,SNS,SMER 3 514
Pavol Legiň HZD,SNS,SMER 3 418
Ján Chladný DS,KDH,SDKÚ 2 985
Peter Lačný DS,KDH,SDKÚ 2 906
Peter Hudec HZD,SNS,SMER 2 902
Asen Almáši NEKA 2 776
Viera Marková DS,KDH,SDKÚ 2 776
Ján Králik HZD,SNS,SMER 2 686

Banská Štiavnica

Ondrej Binder DS,KDH,SDKÚ 694

Brezno

Jaroslav Demian HZD,SNS,SMER 2 781
Dušan Švantner HZD,SNS,SMER 1 715
Janka Mihalovičová DS,KDH,SDKÚ 1 591
Tatiana Štulrajterová KSS,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 506
Ján Račák HZD,SNS,SMER 1 449

Detva

Juraj Bódi HZD,SNS,SMER 983
Ján Šufliarský NEKA 970
Jozef Krnáč KSS,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 853

Krupina

Rudolf Gábryš KSS,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 068
Radoslav Vazan NEKA 1 025

Lučenec

Péter Csúsz SMK-MKP 3 633
Zsuzsanna Szvorák SMK-MKP 2 774
Péter György SMK-MKP 2 768
Karol Mičko DS,KDH,SDKÚ 2 557
Mária Zupko SMK-MKP 2 527

Poltár

Ján Chromek HZD,SNS,SMER 1 458
Ondrej Bálint KSS,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 879

Revúca

Anna Szögedi SMK-MKP 1 894
Ladislav Dubovský NEKA 1 571
Ján Šeševička KSS,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 374

Rimavská Sobota

Peter Mináč HZD,SNS,SMER 4 438
Jozef Šimko HZD,SNS,SMER 3 747
Pavel Struhár HZD,SNS,SMER 3 616
Michal Bagačka KSS,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 3 500
Zoltán Bán SMK-MKP 3 218
Zoltán Boros SMK-MKP 3 202

Veľký Krtíš

Ondrej Kollár HZD,SNS,SMER 2 739
Peter Libiak DS,KDH,SDKÚ 2 513
László Jámbor SMK-MKP 2 479

Zvolen

Jozef Ježík HZD,SNS,SMER 3 449
Jozef Mikuš DS,KDH,SDKÚ 3 320
Juraj Družbacký HZD,SNS,SMER 2 108
Milan Čarnoký KSS,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 2 090
Stanislav Koreň HZD,SNS,SMER 2 071

Žarnovica

Dušan Gréger KSS,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 045
Stanislav Lopúch KSS,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 014
     
Žiar nad Hronom    
     
Ivan Černaj DS,KDH,SDKÚ 1 724
Ladislav Kukolík NEKA 1 667
Božena Kováčová HZD,SNS,SMER 1 364
Vladimír Flimer HZD,SNS,SMER 1 326



  Výsledky volieb   druhé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia

   Trnavský kraj
   * predsedovia

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia

   Nitriansky kraj
   * predsedovia

   Žilinský kraj
   * predsedovia

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia

   Prešovský kraj
   * predsedovia

   Košický kraj
   * predsedovia


  Výsledky volieb   prvé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trnavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Nitriansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Žilinský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Prešovský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Košický kraj
   * predsedovia
   * poslanci