Bratislavský kraj
  Trnavský kraj
  Trenčiansky kraj
  Nitriansky kraj
  Banskobystrický kraj
  Žilinský kraj
  Prešovský kraj
  Košický kraj
 
     STRANY
     ASV
   ANO
   B-RRS
   DS
   DU
   Vpred
   HZD
   KČaS
   KSS
   KĽS
   KDH
   Misia 21
   NOSNP
   NF
   nezávislí
   OKS
   OL
   PSNS
   PS
   RIS
   SF
   SDKÚ
   SNJ
   SNS
   SĽS
   Smer-SD
   SDĽ
   SMK
   SNP
   SOS
   SP
   SPV
   SRS
   SRK
   SZS
   Úsvit
   ZRS
   ZSNS
   ĽB
   ĽS
   ĽS-HZDS
   ĽÚ

  [c] 2005 NWS

  

 

Prešovský kraj

Bardejov

Meno a priezvisko Skratka politickej strany alebo nezávislý kandidát Počet platných hlasov
Boris Hanuščák HZD,SNS,SMER 5 014
Anton Karol HZD,SNS,SMER 3 839
Pavol Tarcala DS,KDH,SDKÚ 3 337
Ján Pataky DS,KDH,SDKÚ 2 864
Peter Prokopovič DS,KDH,SDKÚ 2 749
Andrej Havrilla HZD,SNS,SMER 2 634

Humenné

Jana Vaľová HZD,SNS,SMER 3 235
Vladimír Kostilník NEKA 2 572
Ján Ferko HZD,SNS,SMER 2 174
Jaroslav Suchý NEKA 2 062
Mária Kulanová DS,KDH,SDKÚ 2 060

Kežmarok

Ľubomír Mačko DS,KDH,SDKÚ 1 738
Miroslav Perignáth DS,KDH,SDKÚ 1 702
Ján Soliar DS,KDH,SDKÚ 1 688
Cyril Václav DS,KDH,SDKÚ 1 453
František Hanáček DS,KDH,SDKÚ 1 305

Levoča

Vladimír Ledecký HZD,SNS,SMER 1 376
Jozef Bača DS,KDH,SDKÚ 1 329
Miroslav Čurilla DS,KDH,SDKÚ 1 084

Medzilaborce

Ivan Solej ANO 821

Poprad

Milan Baran DS,KDH,SDKÚ 3 470
Štefan Kubík DS,KDH,SDKÚ 2 823
Michal Sýkora NEKA 2 689
Jozef Mezovský DS,KDH,SDKÚ 2 616
Stanislav Kubaský DS,KDH,SDKÚ 2 586
Martin Benko DS,KDH,SDKÚ 2 483
Gustáv Dobák DS,KDH,SDKÚ 2 084
Ján Mokoš NEKA 2 012

Prešov

Dušan Hruška DS,KDH,SDKÚ 7 552
Zdenko Velecký DS,KDH,SDKÚ 5 665
Stanislav Kahanec DS,KDH,SDKÚ 5 493
Róbert Oros DS,KDH,SDKÚ 5 272
Mária Čížiková DS,KDH,SDKÚ 5 110
Juraj Hurný DS,KDH,SDKÚ 5 048
Jozef Kužma DS,KDH,SDKÚ 5 004
Milan Benč NEKA 4 953
Stanislav Mathia DS,KDH,SDKÚ 4 818
Anton Gašpar DS,KDH,SDKÚ 4 797
Peter Vaščák DS,KDH,SDKÚ 4 683
Jozef Polačko DS,KDH,SDKÚ 4 678

Sabinov

Peter Molčan HZD,SNS,SMER 2 110
Eduard Vokál DS,KDH,SDKÚ 2 048
Pavel Slaninka DS,KDH,SDKÚ 1 649
Bartolomej Leško DS,KDH,SDKÚ 1 504

Snina

Jaroslav Regec DS,KDH,SDKÚ 1 391
Jozef Savka HZD,SNS,SMER 1 297
Ján Holinka DS,KDH,SDKÚ 1 252

Stará Ľubovňa

Anna Aftanasová NEKA 2 084
František Orlovský DS,KDH,SDKÚ 1 849
Jozef Kandráč DS,KDH,SDKÚ 1 664
Peter Sokol NEKA 1 380

Stropkov

Peter Obrimčák HZD,SNS,SMER 1 205
Jaroslav Prokopovič DS,KDH,SDKÚ 882

Svidník

Milan Cocuľa NEKA 2 084
Ján Holodňák DS,KDH,SDKÚ 1 999
Michal Gondek NEKA 1 603

Vranov nad Topľou

Marek Fedor DS,KDH,SDKÚ 2 859
Jozef Berta DS,KDH,SDKÚ 2 551
Tomáš Lešo NEKA 2 424
František Mrážik NEKA 2 337
Ján Gajdzik NEKA 1 973
Ján Jakubčin DS,KDH,SDKÚ 1 850

  Výsledky volieb   druhé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia

   Trnavský kraj
   * predsedovia

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia

   Nitriansky kraj
   * predsedovia

   Žilinský kraj
   * predsedovia

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia

   Prešovský kraj
   * predsedovia

   Košický kraj
   * predsedovia


  Výsledky volieb   prvé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trnavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Nitriansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Žilinský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Prešovský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Košický kraj
   * predsedovia
   * poslanci