Bratislavský kraj
  Trnavský kraj
  Trenčiansky kraj
  Nitriansky kraj
  Banskobystrický kraj
  Žilinský kraj
  Prešovský kraj
  Košický kraj
 
     STRANY
     ASV
   ANO
   B-RRS
   DS
   DU
   Vpred
   HZD
   KČaS
   KSS
   KĽS
   KDH
   Misia 21
   NOSNP
   NF
   nezávislí
   OKS
   OL
   PSNS
   PS
   RIS
   SF
   SDKÚ
   SNJ
   SNS
   SĽS
   Smer-SD
   SDĽ
   SMK
   SNP
   SOS
   SP
   SPV
   SRS
   SRK
   SZS
   Úsvit
   ZRS
   ZSNS
   ĽB
   ĽS
   ĽS-HZDS
   ĽÚ

  [c] 2005 NWS

  

 

Košický kraj

Košice I

Meno a priezvisko Skratka politickej strany alebo nezávislý kandidát Počet platných hlasov
Andreja Takáčová NEKA 1 726
Jozef Figeľ KDH,OKS 1 555
Ľubica Blaškovičová NEKA 1 345
Cyril Betuš S.O.S 1 203
František Olejník HZD,SMER 1 192

Košice II

Rudolf Bauer KDH,OKS 2 978
Pavol Mutafov HZD,SMER 1 970
Milan Bereš KDH,OKS 1 656
Viliam Novotný DS,SDKÚ,SZS 1 655
Martin Boritáš KDH,OKS 1 545
Marta Budišová HZD,SMER 1 472

Košice III

Monika Smolková HZD,SMER 800
Eva Antónyová NEKA 794

Košice IV

Marek Kažimír KDH,OKS 1 501
Jaroslav Hlinka NEKA 1 403
Ján Forgáč KDH,OKS 1 154
Boris Farkašovský HZD,SMER 1 093

Košice - okolie

István Zachariaš SMK-MKP 2 659
László Iván SMK-MKP 2 522
Ladislav Bartók SMK-MKP 2 493
Jenő Csoltkó SMK-MKP 2 415
Jozef Mohňanský SMK-MKP 2 383
Alexander Szaniszló SMK-MKP 2 277
Imrich Zborai SMK-MKP 2 218
Jozef Konkoly DS,SDKÚ,SZS 2 205

Gelnica

Ľudovít Kujnisch HZD,SMER 794
Dušan Daniel ANO 763

Michalovce

Ján Mihalečko NEKA 3 793
Pavol Kuchta HZD,SMER 2 973
Emil Ďurovčík HZD,SMER 2 908
Jozef Bobík KDH,OKS 2 755
Marián Biľo ANO 2 545
Jozef Makohus HZD,SMER 2 516
Gabriela Pradová KDH,OKS 2 412
Martin Pado DS,SDKÚ,SZS 2 089

Rožňava

Ján Babič HZD,SMER 3 216
Ján Szőllős SMK-MKP 2 591
Július Slovák SMK-MKP 2 390
Štefan Zsóri SMK-MKP 2 337
Alžbeta Tamásová SMK-MKP 2 289

Sobrance

Štefan Staško SRS 1 656
Martin Hrunka SRS 1 589

Spišská Nová Ves

Michal Komara NEKA 3 411
Marián Hojstrič DS,SDKÚ,SZS 2 539
Anna Fedorová KDH,OKS 2 456
Michal Bartoš KDH,OKS 2 051
Marián Užák KDH,OKS 2 048
Ján Králik HZD,SMER 1 942
Juraj Beňa HZD,SMER 1 935

Trebišov

Peter Bačkovský DS,SDKÚ,SZS 4 820
Štefan Duč NEKA 3 542
Erzsébet Máté SMK-MKP 3 517
Ján Kleščinský KDH,OKS 3 363
Jozef Anďal DS,SDKÚ,SZS 2 482
Zoltán Erdélyi SMK-MKP 2 471
Ondrej Bobík ĽS-HZDS 2 286
Vladimír Anďal KDH,OKS 2 225



  Výsledky volieb   druhé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia

   Trnavský kraj
   * predsedovia

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia

   Nitriansky kraj
   * predsedovia

   Žilinský kraj
   * predsedovia

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia

   Prešovský kraj
   * predsedovia

   Košický kraj
   * predsedovia


  Výsledky volieb   prvé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trnavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Nitriansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Žilinský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Prešovský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Košický kraj
   * predsedovia
   * poslanci