Bratislavský kraj
  Trnavský kraj
  Trenčiansky kraj
  Nitriansky kraj
  Banskobystrický kraj
  Žilinský kraj
  Prešovský kraj
  Košický kraj
 
     STRANY
     ASV
   ANO
   B-RRS
   DS
   DU
   Vpred
   HZD
   KČaS
   KSS
   KĽS
   KDH
   Misia 21
   NOSNP
   NF
   nezávislí
   OKS
   OL
   PSNS
   PS
   RIS
   SF
   SDKÚ
   SNJ
   SNS
   SĽS
   Smer-SD
   SDĽ
   SMK
   SNP
   SOS
   SP
   SPV
   SRS
   SRK
   SZS
   Úsvit
   ZRS
   ZSNS
   ĽB
   ĽS
   ĽS-HZDS
   ĽÚ

  [c] 2005 NWS

  

 

Bratislavský kraj

Bratislava I

Meno a priezvisko Skratka politickej strany alebo nezávislý kandidát Počet platných hlasov
Marta Černá NF 3 227
Peter Tatár OKS 1 820
Andrej Petrek ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 782
Peter Čiernik KDH 1 697

Bratislava II

Viera Čerňanská ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 3 175
Dušan Hruška ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 3 081
Olívia Wursterová ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 3 027
Ivana Kniežová ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 948
Oto Nevický ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 903
Martin Kuruc ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 897
Eva Mária Harvanová ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 824
Monika Beňová HZD,SF,SMER 2 777
Valentín Mikuš ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 654

Bratislava III

Milada Dobrotková ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 309
Dušan Galis HZD,SF,SMER 1 883
Tomáš Korček ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 862
Veronika Točková ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 719
Peter Flaškár ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 603

Bratislava IV

Peter Dubček HZD,SF,SMER 3 810
Marta Čarnogurská KDH 2 709
Bystrík Hollý KDH 2 637
Iveta Hanulíková HZD,SF,SMER 2 471
Branislav Záhradník ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 283
Miroslav Encinger ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 177
Jozef Hrabina ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 147
Peter Šramko KDH 2 000

Bratislava V

Milan Ftáčnik HZD,SF,SMER 4 725
Róbert Kaliňák HZD,SF,SMER 4 400
Ľudmila Farkašovská HZD,SF,SMER 3 639
František Šebej OKS 2 993
Alexander Rozin HZD,SF,SMER 2 553
Ján Kotuľa KDH 2 450
Ladislav Snopko NF 2 429
Juraj Plechlo ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 335
Jozef Brhel HZD,SF,SMER 2 254
Karol Pastor KDH 2 194

Malacky

Marián Haramia ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 377
Pavol Dubček HZD,SF,SMER 1 746
Adriana Foltýnová ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 320
Robert Kazarka ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 057
Jozef Ondrejka NEKA 1 038

Pezinok

Oliver Solga NEKA 2 693
Jozef Chynoranský ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 741
Richard Demovič HZD,SF,SMER 1 424
Vladimír Medlen ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 134
Jana Pešková ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 110

Senec

Gabriel Agárdy ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 2 016
Rezsö Duray ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 792
Imrich Füle ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 628
Štefan Pomichal ANO,DS,SDKÚ,SMK-MKP,SZS 1 584



  Výsledky volieb   druhé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia

   Trnavský kraj
   * predsedovia

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia

   Nitriansky kraj
   * predsedovia

   Žilinský kraj
   * predsedovia

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia

   Prešovský kraj
   * predsedovia

   Košický kraj
   * predsedovia


  Výsledky volieb   prvé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trnavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Nitriansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Žilinský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Prešovský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Košický kraj
   * predsedovia
   * poslanci