Bratislavský kraj
  Trnavský kraj
  Trenčiansky kraj
  Nitriansky kraj
  Banskobystrický kraj
  Žilinský kraj
  Prešovský kraj
  Košický kraj
 
     STRANY
     ASV
   ANO
   B-RRS
   DS
   DU
   Vpred
   HZD
   KČaS
   KSS
   KĽS
   KDH
   Misia 21
   NOSNP
   NF
   nezávislí
   OKS
   OL
   PSNS
   PS
   RIS
   SF
   SDKÚ
   SNJ
   SNS
   SĽS
   Smer-SD
   SDĽ
   SMK
   SNP
   SOS
   SP
   SPV
   SRS
   SRK
   SZS
   Úsvit
   ZRS
   ZSNS
   ĽB
   ĽS
   ĽS-HZDS
   ĽÚ

  [c] 2005 NWS

  

 

Trenčiansky kraj

Bánovce nad Bebravou

Meno a priezvisko Skratka politickej strany alebo nezávislý kandidát Počet platných hlasov
Zuzana Máčeková ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 429
Ladislav Kšiňan HZD,KDH,SF,SNS,SMER 1 162
Peter Bulík ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 137

Ilava

Pavol Čiernik HZD,KDH,SF,SNS,SMER 1 656
Mária Zimanová HZD,KDH,SF,SNS,SMER 1 263
Anna Chalupková ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 242
Marián Brídik ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 221
Anton Vanko HZD,KDH,SF,SNS,SMER 1 060

Myjava

Jaroslav Ferianec ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 759
Henrich Gašparík HZD,KDH,SF,SNS,SMER 634
     
Nové Mesto nad Váhom    
     
Jozef Trstenský ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 2 190
Anna Halinárová HZD,KDH,SF,SNS,SMER 1 450
Viera Vienerová ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 392
Ivan Sádovský HZD,KDH,SF,SNS,SMER 1 343
Mária Cagalová NEKA 1 293

Partizánske

Anton Stanko HZD,KDH,SF,SNS,SMER 1 522
Jozef Božik ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 348
Iveta Randziaková HZD,KDH,SF,SNS,SMER 1 175
Mária Hazuchová ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 153

Považská Bystrica

Miroslav Adame HZD,KDH,SF,SNS,SMER 1 815
Vladimír Bačík HZD,KDH,SF,SNS,SMER 1 454
Pavol Jurčík ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 361
Viera Zboranová ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 354
Amália Ondičová ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 277

Prievidza

Eleonóra Porubcová HZD,KDH,SF,SNS,SMER 3 526
Ján Cipov HZD,KDH,SF,SNS,SMER 3 422
Michal Mladý HZD,KDH,SF,SNS,SMER 3 136
Gabriel Šimko HZD,KDH,SF,SNS,SMER 3 085
Vojtech Čičmanec ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 2 933
Jaroslav Izák HZD,KDH,SF,SNS,SMER 2 608
Ján Mokrý HZD,KDH,SF,SNS,SMER 2 566
Vladimír Buzalka HZD,KDH,SF,SNS,SMER 2 539
Emil Mendel ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 2 459
Luboš Beňo DS,SDKÚ 2 397

Púchov

Marián Michalec NEKA 2 372
Miroslav Kubičár NEKA 1 518
Ľuboš Savara ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 1 266

Trenčín

Jozef Habánik ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 2 967
Ján Krátky HZD,KDH,SF,SNS,SMER 2 871
Stanislav Svatík ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 2 804
Mária Hládeková ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 2 777
Peter Sika ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 2 439
Anna Kováčová HZD,KDH,SF,SNS,SMER 2 328
Pavol Krištof ANO,ĽS-HZDS,P SNS,ZSNS 2 280
Magda Košútová HZD,KDH,SF,SNS,SMER 2 272



  Výsledky volieb   druhé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia

   Trnavský kraj
   * predsedovia

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia

   Nitriansky kraj
   * predsedovia

   Žilinský kraj
   * predsedovia

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia

   Prešovský kraj
   * predsedovia

   Košický kraj
   * predsedovia


  Výsledky volieb   prvé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trnavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Nitriansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Žilinský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Prešovský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Košický kraj
   * predsedovia
   * poslanci