Bratislavský kraj
  Trnavský kraj
  Trenčiansky kraj
  Nitriansky kraj
  Banskobystrický kraj
  Žilinský kraj
  Prešovský kraj
  Košický kraj
 
     STRANY
     ASV
   ANO
   B-RRS
   DS
   DU
   Vpred
   HZD
   KČaS
   KSS
   KĽS
   KDH
   Misia 21
   NOSNP
   NF
   nezávislí
   OKS
   OL
   PSNS
   PS
   RIS
   SF
   SDKÚ
   SNJ
   SNS
   SĽS
   Smer-SD
   SDĽ
   SMK
   SNP
   SOS
   SP
   SPV
   SRS
   SRK
   SZS
   Úsvit
   ZRS
   ZSNS
   ĽB
   ĽS
   ĽS-HZDS
   ĽÚ

  [c] 2005 NWS

  

 

Nitriansky kraj

Komárno

Meno a priezvisko Skratka politickej strany alebo nezávislý kandidát Počet platných hlasov
Ladislav Basternák SMK-MKP 9 263
Béla Angyal SMK-MKP 9 249
Csaba Földes SMK-MKP 9 029
Tibor Bastrnák SMK-MKP 8 064
Éva Hortai SMK-MKP 7 958
Sándor Bastrnák SMK-MKP 6 739
Miklós Fehér SMK-MKP 6 619
János Sárközi SMK-MKP 6 582

Levice

Alena Frtúsová KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 11 604
Imrich Králik KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 10 348
Igor Varga KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 10 334
Ivan Murín KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 10 218
Ľubica Burdová KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 9 999
Jozef Kubala KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 9 836
Ladislav Kollár KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 9 699
Miloš Zaujec KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 9 520
Dušan Mésároš KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 9 352

Nitra

Jozef Hasilla KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 20 865
Juraj Horváth KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 18 676
Juraj Moravčík KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 18 658
Lýdia Forrová KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 18 634
Peter Oremus KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 18 528
Ján Vančo KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 17 393
Tibor Tóth KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 17 033
Ladislav Stodola KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 16 785
Pavol Meňky KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 16 704
Viliam Búcora KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 16 420
Marián Radošovský KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 16 404
Tibor Glenda KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 15 506

Nové Zámky

Peter Hudák KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 14 909
Marián Karvaj KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 13 428
Tibor Matuška KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 12 813
Ladislav Marenčák KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 12 535
Helena Bohátová KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 12 359
László Fekete SMK-MKP 12 352
Iván Farkas SMK-MKP 12 239
Imrich Hugyivár SMK-MKP 12 195
László Forró SMK-MKP 12 070
Tibor Farkas SMK-MKP 11 984
František Hatina KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 11 950

Šaľa

Gyula Borsányi SMK-MKP 4 422
Štefan Jancsó SMK-MKP 4 288
František Botka SMK-MKP 4 255
Gábor Rusznák SMK-MKP 3 821

Topoľčany

Karol Gerhát KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 7 235
Ľubomír Bošanský KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 5 985
Pavol Goga KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 5 729
Juraj Soboňa KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 5 244
Albert Hačko ANO,HZD,SF 4 653

Zlaté Moravce

Marián Kéry KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 4 804
Vladimír Klučiar KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 3 556
Ľubica Mandáková KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ,SNS,SMER 3 448



  Výsledky volieb   druhé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia

   Trnavský kraj
   * predsedovia

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia

   Nitriansky kraj
   * predsedovia

   Žilinský kraj
   * predsedovia

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia

   Prešovský kraj
   * predsedovia

   Košický kraj
   * predsedovia


  Výsledky volieb   prvé kolo

   Bratislavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trnavský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Trenčiansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Nitriansky kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Žilinský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Banskobystrický kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Prešovský kraj
   * predsedovia
   * poslanci

   Košický kraj
   * predsedovia
   * poslanci